राति २:२० सम्मको अपडेट सार्वजनिक मत परिणाम, कसले कहाँ जितिसक्यो ? (सूचीसहित)

काठमाडौं : प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनको अधिकांश क्षेत्रको प्रत्यक्ष तर्फको मतपरिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ । प्रतिनिधिसभाको प्रत्यक्ष तर्फ १६५ मध्‍ये आइतबार साँझ साढे १० बजेसम्म १२७ स्थानको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भइसकेको छ। अब ३८ स्थानमा अन्तिम परिणाम आउन बाँकी छ।

मध्यरातसम्म सार्वजनिक मतपरिणाममा ६७ स्थानमा एमालले जित्दै पहिलो स्थानमा रहेको छ । उनले १३ क्षेत्रका अग्रता लिएको छ । प्रदेशमा १२६ क्षेत्रमा विजयी र ३१ क्षेत्रमा अग्रता कायम छ ।

यस्तै माओवादी केन्द्रमा २७ क्षेत्रमा विजयी भएको छ भने ९ मा अग्रता लिएको छ । प्रदेशमा ५९ क्षेत्र विजयी भएका छन भने १२ अग्रता लिएको छ ।

यसैगरी कांग्रेसले १५ क्षेत्रमा जितेको छ भने ८ क्षेत्रमा अग्रता लिएको छ । प्रदेशको ३१ क्षेत्र विजयी भएको छ भने ८ मा अग्रता लिएको छ ।
यस्तै संघीय फोरम ६ राजपा ५, राप्रपा १, नयाँशक्ति १ राष्ट्रिय जनमोर्चा १ र स्वातन्त्रले २ क्षेत्रको प्रतिनिधिसभामा जितिसकेको छ ।

प्रत्यक्षमा विजयी हुने उम्मेदवारहरू

अछाम २:यज्ञबहादुर बोगटी(२१९६५)
चितवन १:सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे(५०८९७)
रुपन्देही १:छविलाल विश्वकर्मा(३४१५१)
अछाम १:भीम रावल(२४८८३)
नवलपरासी १:हृदयेश त्रिपाठी(३८५९२)
झापा, क्षेत्र नम्बर ५- केपी ओली- ५७१३९
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ७- रामबीर मानन्धर- १८१०२ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ८ – जीवनराम श्रेष्‍ठ १३३९७ मत
काठमाडौं , कृष्णगोपाल श्रेष्ठ- क्षेत्र नं. ९ २२८५२ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. २ माधवकुमार नेपाल- २७३६६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ३ कृष्‍णबहादुर राई- १९१६९ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ५ ईश्वर पोखरेल -२३०२९ मत
भक्तपुर , क्षेत्र नं. २ महेश बस्नेत- ३६४१२ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. २ कृष्णलाल महर्जन-२७७१३ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. १ नवराज सिलवाल- २६९५१ मत
दोलखा , क्षेत्र नं. १ पार्वत गुरुङ-५५९५४ मत
सिन्धुली , क्षेत्र नं. १ गणेशकुमार पहाडी- ३२५२९ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. २ शेरबहादुर तामाङ- ३८४०१ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. २ नारायणप्रसाद खतिवडा- ३६८९२ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. १ – भुमिप्रसाद त्रिपाठी- ४९१२१ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. २ खेमप्रसाद लोहनी- ३६२५३ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. १ कृष्‍णप्रसाद दहाल- ४०६३१ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. २ विरोध खतिवडा- ४६४८१ मत
तनहुँ , क्षेत्र नं. २ केदार सिग्देल- ३२९२४ मत
कास्की , क्षेत्र नं. ३- जगतबहादुर सुनार (विश्वकर्मा) – ३२६९० मत
कास्की , क्षेत्र नं. १ खगराज अधिकारी – ३९२४२ मत
कास्की , क्षेत्र नं. २ रविन्द्रप्रसाद अधिकारी – २७२०७ मत
मनाङ , क्षेत्र नं. १ पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग- २३०० मत
मुस्ताङ , क्षेत्र नं. १ प्रेमप्रसाद तुलाचन- ३५४४ मत
पर्वत , क्षेत्र नं. १ पदम गिरी- ३९२७५ मत
म्याग्दी , क्षेत्र नं. १ भुपेन्द्रबहादुर थापा- २३३०८ मत
वाग्लुङ , क्षेत्र नं. १- सुर्यप्रसाद पाठक- ३३६५७ मत
डोल्पा , क्षेत्र नं. १ धनबहादुर बुढा-११७६१ मत
मुगु , क्षेत्र नं. १ गोपालबहादुर बम – १३०३४ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. २ राजबहादुर बुढाक्षेत्री – २३३२३ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. १ रविन्द्र राज शर्मा- २३७७३ मत
सुर्खेत , क्षेत्र नं. १ ध्रुवकुमार शाही- ३६७५९ मत
इलाम , क्षेत्र नं. २ सुवासचन्द्र नेम्वाङ्ग – ३६५१४ मत
इलाम , क्षेत्र नं. १ झलनाथ खनाल- ३६८०७ मत
ओखलढुङ्गा , क्षेत्र नं. १ यज्ञराज सुनुवार- ३२५८० मत
खोटाङ , क्षेत्र नं. १ विशाल भट्टराई- ३५३७७ मत
झापा , क्षेत्र नं. ४ लालप्रसाद साँवा लिम्बू- ४३५१५ मत
ताप्लेजुङ , क्षेत्र नं. १ योगेशकुमार भट्टराई- २९४७९ मत
धनकुटा , क्षेत्र नं. १ राजेन्द्रकुमार राई- ३७३३३ मत
पाँचथर , क्षेत्र नं. १ वसन्तकुमार नेम्वाङ्ग- ३८६४१ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ६ लालबाबु पंण्डित- ३३९४१ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. १ घनश्याम खतीवडा- ३७५२४ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ३ भानुभक्त ढकाल- ४२४१३ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. २- बृजेशकुमार गुप्‍ता- ३५१४७ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. २- गोकर्णराज विष्‍ट- ३४६१८ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. १- प्रदिपकुमार ज्ञवाली- ३७५५५ मत
दाङ , क्षेत्र नं. १ मेटमणि चौधरी- ३७९०८ मत
दाङ , क्षेत्र नं. ३ हिराचन्द्र के.सी.- ४०२८७ मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. २- सोमप्रसाद पाण्डेय- ३४८९९ मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. १ दलबहादुर राना- ३२५४९ मत
बाँके , क्षेत्र नं. ३- ३१५१७ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. २- विष्‍णुप्रसाद पौडेल- ४४००३ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ३- घनश्याम भुसाल- ३२८६६ मत
कैलाली , क्षेत्र नं. ५- नारदमुनि राना- २७२०२ मत
दार्चुला , क्षेत्र नं. १ गणेशसिंह ठगुन्ना- २८९९८ मत
भैरवबहादुर सिंह-बझाङ , क्षेत्र नं. १- ३४६१२ मत
बाजुरा , क्षेत्र नं. १- लालबहादुर थापा- २८०६५ मत
बैतडी , क्षेत्र नं. १ दामोदर भण्डारी- ३९५२४ मत
सिरहा ३:लिलानाथ श्रेष्ठ(२३३७२)
यी हुन् प्रदेश सभामा निर्वाचित हुनेहरू

कपिलवस्तु २ ‘ख’:धर्मबहादुर लाल श्रीवास्तव (१०४३६)
कपिलवस्तु १ ‘क’: विष्णुप्रसाद पन्थी(२५५२७)
चितवन १‘क’:दावा दोर्जे लामा(२३०२३)
चितवन २ ‘ख’: विजय सुवेदी (२१५७२)
चितवन १‘ख’:कृष्ण प्रसाद शर्मा(२७२३२)
तनहुँ १ ‘क’:रामबहादुर गुरुङ(१८२६५)
झापा ३क:बसन्तकुमार बानियाँ(२२५५३)
झापा २ ‘ख’:बृखहादुर प्रधान(२५४२१)
झापा ५‘ख’:अर्जुन राई(३०९७३)
तेह्रथुम १ ‘ख’: तेजमान कन्दङवा (१०३०२)
तेह्रथुम १‘क’:लछुमन तिवारी (११६२६)
मोरङ २‘ख’:लिला बल्लभ अधिकारी(१८३८६)
पाल्पा १ ‘ख’: नारायण प्रसाद अाचार्य(१४७६५)
अछाम २‘ख’: बलबहादुर सोडारी(१०८१६)
कञ्चनपुर १‘क’:तारा लामा तामाङ(२००१५)
कैलाली ५‘क’:नेपालु चौधरी (१७३६७)
बारा १‘क’: त्रिलोकी प्रसाद(१८४४५)
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १ (ख) गणेश प्रसाद दुलाल- ४२४२ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. २ (क)- सानु कुमार श्रेष्‍ठ- ८९३६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ३ (ख) रामेश्‍वर फुयाँल-१०८८६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ४ (ख) कुसुम कुमार कार्की- १२३४७ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ६ (क) केशव स्थापीत – ८०२२ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ८ (क) राजेश शाक्य- ७७८० मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ७ (क) वसन्त प्रसाद मानन्धर- ८८०० मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ८ (ख) अष्‍ट लक्ष्‍मी शाक्‍य (वोहरा)- ५१६९ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ९ (ख) केशव प्रसाद पोखरेल- १२१५६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ९ (क) अजय क्रान्‍ती शाक्‍य- ९५३१ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १० (ख) रमा आले मगर- ९९०३ मत
भक्तपुर , क्षेत्र नं. २ (ख) राजेन्द्र मान श्रेष्‍ठ- १४२८८ मत
भक्तपुर , क्षेत्र नं. २ (क) शसि जङ्ग थापा- १९५१५ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. २ (क) माधव प्रसाद पौडेल- १४५३४ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. २ (ख) ज्ञानेन्द्र शाक्य- १२०६३ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. १ (ख) चेत नाथ संजेल- १२८६६ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. ३ (ख) जीवन खड्का- ११७०१ मत
दोलखा , क्षेत्र नं. १ (ख) पशुपति चौलागाई- २३०५८ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. १ (क) अरुण प्रसाद नेपाल- २१७१२ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. १ (ख) सरेश नेपाल- २१८५९ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. २ (क) केशव राज पाण्डे- २०००९ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. १ (ख) बद्री मैनाली – २०५०९ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. १ (क) राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे- २७३३२ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. २ (क) राम कुमार अधिकारी – २०३६३ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. १ (ख) डोरमणी पौडेल- २०७०३ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. १ (ख) राम शरण वस्नेत- १६६५६ मत
लमजुङ , क्षेत्र नं. १ (क) धनञ्जय दवाडी- २०२६५ मत
लमजुङ , क्षेत्र नं. १ (ख) पृथ्‍वी सुव्वा गुरुङ- २३०८८ मत
तनहुँ , क्षेत्र नं. २ (ख) किरण गुरुङ – १५६३० मत
कास्की , क्षेत्र नं. १ (ख) मनबहादुर गुरुङ्ग- १७२४९ मत
कास्की , क्षेत्र नं. २ (क) कृष्णबहादुर थापा- १५३२९ मत
कास्की , क्षेत्र नं. ३ (ख) राजिव पहारी- १६१६७ मत
मुस्ताङ , क्षेत्र नं. १ (ख) महेन्द्रबहादुर थकाली- २५८४ मत
मुस्ताङ , क्षेत्र नं. १ (क) इन्द्र धारा डादु विष्ट- ११६७ मत
पर्वत , क्षेत्र नं. १ (ख) विकास लंसाल- १५४३४ मत
म्याग्दी , क्षेत्र नं. १ (ख) नरदेवी पुन मगर- ८३५० मत
वाग्लुङ , क्षेत्र नं. १ (क) इन्द्र लाल सापकोटा- १७९१५ मत
डोल्पा , क्षेत्र नं. १ (क) नन्द सिंह बुढा- ५४९० मत
जुम्ला , क्षेत्र नं. १ (ख) पदमबहादुर रोकाया- १०४५८ मत
मुगु , क्षेत्र नं. १ (क) दान सिंह परियार- ५६५३ मत
मुगु , क्षेत्र नं. १ (ख) चन्द्रबहादुर शाही- ६८४५ मत
हुम्ला , क्षेत्र नं. १ (क) दल रावल- ७१५८ मत
कालिकोट , क्षेत्र नं. १ (क) कुर्मराज शाही- ११९३५ मत
जाजरकोट , क्षेत्र नं. १ (ख) करविर शाही- १५१८५ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. २ (क)- सुशील कुमार थापा- ११८१९ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. १ (ख) अम्मरबहादुर थापा – १२५६७ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. २ (ख) राजबहादुर शाही- ११४४५ मत
इलाम , क्षेत्र नं. १ (ख) काजी मान कागते- १७८९६ मत
इलाम , क्षेत्र नं. २ (क) रामबहादुर मगर- १९८३८ मत
इलाम , क्षेत्र नं. १ (क) खिनु लङवा [लिम्बू]- १८६८६ मत
उदयपुर , क्षेत्र नं. २ (ख) कला घले- १३४५९ मत
ओखलढुङ्गा , क्षेत्र नं. १ (क) अम्विर बाबु गुरुङ्ग- १८९०८ मत
खोटाङ , क्षेत्र नं. १ (क) राजन राई- १८९३३ मत
झापा , क्षेत्र नं. १ (ख) गोपालचन्द्र बुढाथोकी- १७८३९ मत
झापा , क्षेत्र नं. १ (क) श्रीप्रसाद मैनाली- २२९७२ मत
झापा , क्षेत्र नं. ५ (क) हिक्मत कुमार कार्की- २४०९८ मत
ताप्लेजुङ , क्षेत्र नं. १ (क) बलबहादुर साम्सोहाङ- १५४१७ मत
धनकुटा , क्षेत्र नं. १ (ख) इन्द्र मणी पराजुली- २०६५१ मत
धनकुटा , क्षेत्र नं. १ (क) निरन राई- २००८८ मत
पाँचथर , क्षेत्र नं. १ (क) गणेश कुमार काम्बाङ्ग- २१०१० मत
भोजपुर , क्षेत्र नं. १ (क) राजेन्द्र कुमार राई-१९२९७ मत
भोजपुर , क्षेत्र नं. १ (ख) शेरधन राई- २०३३४ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ४ (ख)- जिवन घिमीरे- १३८०५ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ५ (क) ज्ञानेश्‍वर राजबंशी- १२८६१ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. १ (ख) उपेन्द्र प्रसाद धिमिरे- १७११७ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ३ (ख)- राज कुमार ओझा- २२८२० मत
सुनसरी , क्षेत्र नं. १ (क) प्रदीप कुमार भण्डारी- १९२४३ मत
सुनसरी , क्षेत्र नं. ४ (क) जगदिश प्रसाद कुसियैत- १६६९० मत
सोलुखुम्बु , क्षेत्र नं. १ (ख) बुद्धि कुमार राजभण्डारी-१०३८७ मत
सोलुखुम्बु , क्षेत्र नं. १ (क) उत्तम कुमार बस्नेत- १०६६७ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. २ (क) द‍ृग नरायण पाण्‍डेय- १९२३४ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. २ (क) खडगबहादुर खत्री- १६१६५ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. १ (ख) कमलराज श्रेष्‍ठ- १९५९१ मत
दाङ , क्षेत्र नं. २ (क)- शंकर पोख्रेल- २०७२३ मत
दाङ , क्षेत्र नं. १ (ख)- रेवतीरमण शर्मा- १९३५४ मत
दाङ , क्षेत्र नं. ३ (ख) उत्तर कुमार वली- २३९७० मत
दाङ , क्षेत्र नं. २ (ख) अमरबहादुर डांगी क्षेत्री- २१४५० मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. १ (क) युवराज खनाल- १७८५१ मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. २ (क) पुरन मान बज्राचार्य- १८०४२ मत
प्यूठान , क्षेत्र नं. १ (क) हरि प्रसाद रिजाल- २४७३४ मत
बर्दिया , क्षेत्र नं. १ (क) कविराम थारु- २३५६० मत
बाँके , क्षेत्र नं. ३ (ख) वावु राम गौतम- ११८७७ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ५ (क) भूमिश्‍वर ढकाल- २२०२५ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. २ (क) लिला गिरी- २१७३४ मत
अछाम , क्षेत्र नं. १ (क) हर्कबहादुर कुवँर- १०७१० मत
डडेल्धुरा , क्षेत्र नं. १ (क) पठान सिंह बोहरा- १३५६३ मत
दार्चुला , क्षेत्र नं. १ (क) गेल्बु सिंह बोहरा-१६०५३ मत
बझाङ , क्षेत्र नं. १ (क) अर्जुनबहादुर थापा- १३५११ मत
बाजुरा , क्षेत्र नं. १ (ख) प्रकाशबहादुर शाह- १८१८६ मत
बाजुरा , क्षेत्र नं. १ (क) बल देव रेग्‍मी- ९८४० मत
बैतडी , क्षेत्र नं. १ (ख) लिलाधर भट्ट- २०३१८ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. ४ (क) गोविन्द बहादुर न्यौपाने- १५११३ मत
सिरहा , क्षेत्र नं. १ (क) लगन लाल चौधरी- ११५४२ मत
बारा , क्षेत्र नं. ४ (क) सुन्दरबहादुर विवश्कर्मा- १११९४ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. ३ (क)- नागेन्द्र राय यादव- १११८२ मत
नवलपरासी(पश्चिम ) , क्षेत्र नं. १ (ख) अजय शाही- १९३३३ मत
माओवादीले जितेका क्षेत्र

कैलाली ३:गौरी शंकर चौधरी(२४८७३)
बाँकै १:महेश्‍वर जंग गहतराज (३११७३)
ललितपुर , क्षेत्र नं. ३- पम्फा भुसाल- २४०३६ मत
रामेछाप , क्षेत्र नं. १- श्यामकुमार श्रेष्‍ठ-४२११७ मत
सिन्धुली , क्षेत्र नं. २- हरिवोलप्रसाद गजुरेल-३०१७९ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. १- अग्निप्रसाद सापकोटा-४०५०४ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. १- हितबहादुर तामाङ- ३६४७३ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. १- हरिराज अधिकारी-२९८६० मत
लमजुङ , क्षेत्र नं. १ – देवप्रसाद गुरुङ- ३९४६८ मत
वाग्लुङ , क्षेत्र नं. २- देवेन्द्र पौडेल- २८८२७ मत
रुकुम (पश्चिम) , क्षेत्र नं. १- जनार्दन शर्मा- ३४४०२ मत
जुम्ला , क्षेत्र नं. १- गजेन्द्रबहादुर महत-२२१७३ मत
कालिकोट , क्षेत्र नं. १- दुर्गबहादुर रावत-२१११२ मत
जाजरकोट , क्षेत्र नं. १- शक्तिबहादुर वस्नेत- ३२२८१ मत
उदयपुर , क्षेत्र नं. २- सुरेशकुमार राई–२५५५९ मत
सुरेन्द्रकुमार कार्की- झापा , क्षेत्र नं. १- ३६१७३ मत
भोजपुर , क्षेत्र नं. १- सुदन किराती- ३४३९४ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ५- शिवकुमार मंडल (केवट)- २२९४५ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ४- अमनलाल मोदी- ३३५२९ मत
सोलुखुम्बु , क्षेत्र नं. १- हेमकुमार राई- १४५५८ मत
दाङ , क्षेत्र नं. २- कृष्‍णबहादुर महरा-३९९५९ मत
बर्दिया , क्षेत्र नं. २- सन्तकुमार थारु-५०५५५ मत
रोल्पा , क्षेत्र नं. १- बर्षमान पुन-४०६४७ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. ३- प्रभु साह -२७७९९ मत
रुकुम (पूर्व ) , क्षेत्र नं. १- कमला रोका १०४३४ मत
कपिलवस्तु १ :चक्रमणि खनाल(२९७९९)
प्रदेश सभामा माओवादीले जितेका क्षेत्रहरू

उम्मेदवारहरू

सुर्खेत १ ‘क’:ठम्मरबहादुर विष्ट(१५३५२)
झापा ४‘क’: झलकबहादुर मगर(१७२५६)
झापा ३ ‘ख’:पूर्णप्रसाद राजवंशी (२२०६५)
अछाम १‘ख’:झपटबहादुर बोहरा(१३९३७)
धनुषा १‘ख’:रामचन्द्र मण्डल(१३४६८)
ललितपुर , क्षेत्र नं. ३ (क)- राज काजी महर्जन-१४६२४ मत
ललितपुर , क्षेत्र नं. १ (क)- लाल कुमारी पुन- १३१८५ मत
दोलखा , क्षेत्र नं. १ (क)-विशाल खङ्का- २८३५० मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. २ (क)- युवराज दुलाल- २०६८७ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. २ (ख) हिरानाथ खतिवडा- १७०६२ मत
नुवाकोट , क्षेत्र नं. १ (क)- राधिका तामाङ- १८१३७ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. २ (ख)- जगतबहादुर सिंखडा- १७६०५ मत
धादिङ , क्षेत्र नं. १ (ख)- शालिक राम जम्कट्टेल- २३३८२ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. २ (क)- कुमारी मुक्तान २७२४३ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. १ (क)- प्रेमबहादुर पुलामी- २१६२९ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. १ (क)- लेखबहादुर थापा मगर १६५५८ मत
कास्की , क्षेत्र नं. ३ (क) रामजी प्रसाद बराल जीवन- १५८२३ मत
कास्की , क्षेत्र नं. १ (क)- दिपक कोइराला १८७२७ मत
पर्वत , क्षेत्र नं. १ (क)- नेत्रनाथ अधिकारी २१५०८ मत
म्याग्दी , क्षेत्र नं. १ (क)- विनोद के.सी १४७०४ मत
वाग्लुङ , क्षेत्र नं. २ (क) चन्द्रबहादुर बुढा- १७४१५ मत
रुकुम (पश्चिम) , क्षेत्र नं. १ (क)- रातो कामी १६८१० मत
रुकुम (पश्चिम) , क्षेत्र नं. १ (ख) गोपाल शर्मा- १८६४० मत
डोल्पा , क्षेत्र नं. १ (ख)- बिरबहादुर शाही ६४१४ मत
जुम्ला , क्षेत्र नं. १ (क) नरेश भण्‍डारी- १२५७४ मत
कालिकोट , क्षेत्र नं. १ (ख) महेन्द्रबहादुर शाही १२१५३ मत
जाजरकोट , क्षेत्र नं. १ (क) गणेश प्रसाद सिंह १६९११ मत
दैलेख , क्षेत्र नं. १ (क)- धर्म राज रेग्मी १०३६१ मत
इलाम , क्षेत्र नं. २ (ख)- धिरेन्द्र शर्मा १३२६४ मत
ओखलढुङ्गा , क्षेत्र नं. १ (ख)- मोहन कुमार खड्का १५४८५ मत
खोटाङ , क्षेत्र नं. १ (ख)- राम कुमार राई १८३७२ मत
ताप्लेजुङ , क्षेत्र नं. १ (ख)- टंक आङवुहाङग लिम्वु १२१९८ मत
पाँचथर , क्षेत्र नं. १ (ख) ईन्द्रबहादुर आङवो १६९०८ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ४ (क)- विजय कुमार विश्वाश १८२८९ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. १ (क)- कुल प्रसाद साम्बा १९५५४ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. २ (ख)- दिनेश पन्थी- १७६०१ मत
गुल्मी , क्षेत्र नं. १ (क)- सुदर्शन वराल १७९१० मत
दाङ , क्षेत्र नं. १ (क)- इन्द्रजीत थारु १७२८५ मत
पाल्पा , क्षेत्र नं. २ (ख)- तुला राम घर्ति मगर १६४२२ मत
प्यूठान , क्षेत्र नं. १ (ख) कृष्‍ण ध्वज खड्का- २७९१० मत
बर्दिया , क्षेत्र नं. २ (ख) दिपेश थारु २३६३२ मत
बाँके , क्षेत्र नं. ३ (क)- इन्द्र प्रशाद खरेल१६६७५ मत
बाँके , क्षेत्र नं. १ (क)- कृष्णा के.सी. १३४३६ मत
रोल्पा , क्षेत्र नं. १ (ख)- दिपेन्द्र कुमार पुन मगर २४४९० मत
रोल्पा , क्षेत्र नं. १ (क)- कुल प्रसाद के.सी १८५१२ मत
अछाम , क्षेत्र नं. २ (क)- अक्कलबहादुर रावल १०९८१ मत
दार्चुला , क्षेत्र नं. १ (ख) मानबहादुर धामी १२९५६ मत
बझाङ , क्षेत्र नं. १ (ख)- देवकी मल्ल (थापा) १६७४३ मत
बैतडी , क्षेत्र नं. १ (क)- प्रेम प्रकाश भट्ट १८०९३ मत
सिरहा , क्षेत्र नं. ३ (क)- राम कुमार यादव ११८६६ मत
बारा , क्षेत्र नं. ३ (क)- ज्वाला कुमारी साह ११७७१ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. ३ (ख)- कुन्दन प्रसाद कुशवाहा १४३०२ मत
रुकुम (पूर्व ) , क्षेत्र नं. १ (क)- तेजबहादुर वलि ५४२७ मत
रुकुम (पूर्व ) , क्षेत्र नं. १ (ख)- पूर्णबहादुर घर्ति मगर ५८१६ मत
बर्दिया१ ख :तिलक शर्मा(२३३९२)
काभ्रे १ ‘क’:रत्न ढकाल(२५१०६)
नेपाली कांग्रेस
प्रतिनिधसभामा विजयी उम्मेदवारहरु

सप्तरी ४:तेजुलाल चौधरी(२४११३)
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १-प्रकाशमान सिंह-१०९३६ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. १० राजेन्द्रकुमार के.सी.-१९६४५ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ४-गगनकुमार थापा २१५५८ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ६-भिमसेन दास प्रधान १६७८५ मत
रसुवा , क्षेत्र नं. १ मोहन आचार्य- १४४५३ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. २- मिनेन्द्रप्रसाद रिजाल २८७६८ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. ३- अभिषेकप्रताप शाह १९८६६ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ५ भरतकुमार शाह- ३३०८८ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ४- प्रमोदकुमार यादव-३१७१८ मत
डडेल्धुरा , क्षेत्र नं. १- शेरबहादुर देउवा- २८०४४ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. २- मोहम्मद आफताब आलम-१८८३३ मत
रौतहट ४:देवप्रसाद तिमिल्सिना(२८२२८)
प्रदेश सभामा विजयी हुनेहरू

काठमाडौं , क्षेत्र नं. १ (क)- दिपेन्द्र् श्रेष्ठ- ६२३१ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ३ (क) छिरिङ दोर्जे लामा- ६४४८ मत
काठमाडौं , क्षेत्र नं. ४ (क) -नरोत्तम वैद्य-८७१९ मत
सिन्धुपाल्चोक , क्षेत्र नं. २ (ख) निमा लामा १८९०७ मत
रसुवा , क्षेत्र नं. १ (क) प्रभात तामाङ- ६९७६ मत
मकवानपुर , क्षेत्र नं. २ (ख)- ईन्द्रबहादुर बानियाँ १९२४५ मत
गोरखा , क्षेत्र नं. २ (ख) प्रकाश चन्‍द्र दवाडी-१५८५३ मत
कास्की , क्षेत्र नं. २ (ख) बिन्दु कुमार थापा- १०७२६ मत
मनाङ , क्षेत्र नं. १ (क)- चिन्तबहादुर घले ९९८ मत
हुम्ला , क्षेत्र नं. १ (ख)- जीवनबहादुर शाही ४५१९ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ६ (क)- चुम नारायण तबदार २३५१३ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ६ (ख)- केदार कार्की ११२९८ मत
मोरङ , क्षेत्र नं. ३ (क)- सुयर्मा राज राई- २०२९९ मत
कपिलवस्तु , क्षेत्र नं. ३ (ख)- बीरेन्द्र कुमार कानोडिया ६६८४ मत
दाङ , क्षेत्र नं. ३ (क)- डिल्लीबहादुर चौधरी- १७०३५ मत
बाँके , क्षेत्र नं. २ (ख)- सुरेन्द्रबहादुर हमाल ९२११ मत
रुपन्देही , क्षेत्र नं. ५ (ख)- फखरुद्दीन खान १६६८३ मत
डडेल्धुरा , क्षेत्र नं. १ (ख)- कर्णबहादुर मल्ल १३४१३ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. ४ (क)- शंकर प्रसाद चौधरी- ७४८८ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. २ (क) राजेश्वर प्रसाद साह- १०२५९ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. २ (क)- नागेन्द्र प्रसाद सिन्‍हा ११५८१ मत
उदयपुर १‘ख’:हिमाल कार्की (१६७९२)
डोटी‘क’:भरतबहादुर खडका (१६८८८)
संघीय समाजवादी फोरम नेपाल

प्रतिनिधि सभा

पर्सा १:प्रदीप यादव(२११२५)
बाँके , क्षेत्र नं. २ मोहम्मद ईश्तियाक राई- २१५२५ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. १ डा.सुर्य नारायण यादव-२१७१२ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. २ उपेन्द्र यादव- २१६२० मत
बारा , क्षेत्र नं. २ रामसहायप्रसाद यादव- २८१८५ मत
प्रदेश सभा

मोरङ , क्षेत्र नं. ५ (ख) जयराम यादव- ११२०१ मत
बाँके , क्षेत्र नं. २ (क) विजयबहादुर यादव- ११५६७ मत
सप्तरी , क्षेत्र नं. ४ (ख) अभिषेक यादव- ९६०५ मत
सिरहा , क्षेत्र नं. २ (क) विजय कुमार यादव- ८४२२ मत
धनुषा , क्षेत्र नं. २ (क) शैलेन्द्र कुमार यादव- १६५२१ मत
बारा , क्षेत्र नं. २ (क) सारदा संकर प्रसाद कलवार- १६६७१ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. ३ (क) अब्दुल रहिम अंसारी- ७००४ मत
पर्सा , क्षेत्र नं. १ (क) जनत अंसारी- ८५९३ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. १ (ख) योगेन्द्र राय यादव- ८९५७ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. २ (ख) राम किशोर प्रसाद यादव- ९५२२ मत
सप्तरी २‘क’:शैलेन्द्र प्रसाद साह(१०५७७)

राजपा

प्रतिनिधि सभा

सप्तरी , क्षेत्र नं. ३ चन्द्रकान्त चौधरी- २२८५४ मत
धनुषा , क्षेत्र नं. ३ राजेन्द्र महतो- ३०७४२ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. १- अनिलकुमार झा- २१०८५ मत

प्रदेशसभातर्फ विजयी हुने

धनुषा , क्षेत्र नं. ३ (ख) परमेश्‍वर साह सुडी- १५२९३ मत
रौतहट , क्षेत्र नं. १ (क) बाबुलाल साह कानु- १०५२४ मत
सप्तरी ३‘ख’:विदेश्वरप्रसाद यादव(१०३२८)
सप्तरी २ ‘ख’:मनिषकुमार सुमन(८९३९)
नयाँ शक्ति
प्रतिनिध सभातर्फ विजयी हुने

गोरखा, क्षेत्र नं. २- डा. बाबुराम भट्टराई- ३१८०७ मत
प्रदेश सभा तर्फ विजयी हुने

रसुवा जिल्ला , क्षेत्र नं. १ (ख) प्रेमबहादुर तामाङ- ७०४० मत
गोरखा जिल्ला , क्षेत्र नं. २ (क) हरि शरण आचार्य- १५३४३ मत

स्वतन्त्र

प्रतिनिधि सभातर्फ विजयी हुने

हुम्ला, क्षेत्र नं. १ छक्कबहादुर लामा- ८४९१ मत
प्रदेशसभा तर्फ विजयी हुने

मनाङ, क्षेत्र नं. १ (ख) राजिव गुरुङ (दीपक मनाङ्गे)- १४१० मत
राप्रपा

प्रतिनिधि सभा

झापा जिल्ला , क्षेत्र नं. ३ राजेन्द्रप्रसाद लिङ्देन- ४४६१४ मत
राष्ट्रिय जनमोर्चा

प्रदेश सभामा विजयी हुने

वाग्लुङ जिल्ला , क्षेत्र नं. २ (ख) टेकबहादुर घर्ती- ११८८४ मत
वाग्लुङ जिल्ला , क्षेत्र नं. १ (ख) कृष्ण थापा- १५६३६ मत

सोमवार, मंसिर २५, २०७४ मा प्रकाशित

यसमा तपाइको मत

Loading...

अन्य समाचार